לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3306 מאמרים 913 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דגשים להתקנת בית חכם ומערכות מומלצות

פורסם בתאריך 04/10/2019      /      נכתב ע"י עומר059

מהו בית חכם?

בית חכם הנו כינוי כללי למערכת חכמה אשר פועלת בהתאם לחיווט חוטי או אלחוטי בבית הלקוחות, המערכת מושתתת על תשתית טכנולוגית חכמה שמאפשרת ללקוח ליהנות משליטה כללית כל כלל המרכיבים של מכשירי החשמל הביתיים, המערכות וכן הלאה. בהתאם לכך, בית חכם הוא כלי עזר משמעותי שחוסך בצריכת החשמל ומאפשר ללקוחות לנהל רשת חכמה וחסכונית. המערכות הללו מתחילות בטווחי מחירים של מאות שקלים בודדים ומאמירות עד לאלפי ועשרות אלפי שקלים. המערכות הללו מתבססות על פיתוח ממוחשב חכם ומאפשרות ליצור בקר ופקד של מכשירי החשמל. השלבים הללו יוצרים מערכת פיקוד חכמה שמאפשרת ללקוחות לנהל את רשת החשמל הביתית שלהם בחוכמה.

האם צריך חשמלאי להתקנת בית חכם?

כן בהחלט, על מנת לבצע התקנת בית חכם, ישנה חובה ברורה ומוחלטת על פי המלצות משרד-הכלכלה לעגן בחוק כי רק חשמלאי מוסמך יתקין ויטפל בהתקנה של בית חכם. התקנה של בית חכם מצריכה מיומנות, ידע, הסמכה ויכולת מקצועית. לא כל אדם יכול או מורשה לבצע זאת על דעת עצמו. במקרים רבים זה יכול להסתיים בליקויים או חלילה בסכנה לילדים בבית שלכם. אל תנסו לחסוך או להפעיל את הרשת לבדכם. פנו לחשמלאי מוסמך בלבד ובהתאם לכך תבטיחו לעצמכם עבודה איכותית, טובה, בטוחה ובעיקר מדויקת יותר. ישנם חשמלאים מוסמכים שמתמחים בהתקנות הללו ומכירים לעומק מערכות איכותיות בתחום. הידע המקצועי בהיבטים הללו הוא מהותי לזמן ולכסף שלכם, התייעצו עם אדם שהוא מומחה וכך תבטיחו לעצמכם שקט נפשי.

 מערכות מומלצות:

ישנן מספר מערכות מומלצות, בין היתר: מערכות ”Somfy” שהיא מהמובילות בתחום בארץ ובעולם, המערכת מגיעה בתצורות שונות בהתאם לתקציב וליכולת של הלקוח להתאים את אופי המערכת והפיצ'רים שלה לדרישות של בית המגורים האישי שלו. פרט לכך ישנן מערכות נוספות מצוינות אחרות כמו למשל: Control4, מדובר במערכת אשר הוקמה בשנת 2003 ומתופעלת על-ידי מומחים בתחום בעלי ניסיון של מעל ל-20 שנה. הפעילות של החברה מאפשרת למצוא פתרונות חכמים לבתים שלכם. מרכז השירות של החברה הוא מהטובים והמתקדמים בישראל. מותג חשוב נוסף הנו: Top Audio אשר פועל בישראל באמצעות שיטת ה-Better connected, כלומר, ליצור חיבורים וחיווט חשמלי איכות ומדויק ככל הניתן על-מנת לתת ללקוחות הקצה כלים מקצועיים לתפעל בית חכם במינימום מאמץ ובעלות הוגנת.

כלל המערכות הללו הנן המובילות בשוק ויש להן אחריות יצרן לשנים רבות. המערכות הללו באות עם שירות לקוחות ושירות טכני פעיל אשר מאפשר ללקוחות ליהנות מכלים איכותיים יותר בהישג ידם.

249 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת עומר059
מהו סמינריון כמותני? המחקר לא משקף בהכרח את דעת עורך המחקר והכותב אלא משקף נתונים אשר עולים לאור שקלול של נתונים, היינו, מחקר כמותי בסמינריון עומד על היחס שהוא מוצא על ידי זיהוי תבנית או מאפיין מסוים אשר קיים את משתנים מסוימים.
פורסם בקטגוריית לימודים אקדמאיים, לפני 7 חודשים 2 שבועות