לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3265 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כאב אמה יד - כיצד מוצרים ארגונומיים יכולים לסייע להקלה על הכאבים

פורסם בתאריך 29/09/2020      /      נכתב ע"י SeoBizil

כאב אמה יד - כיצד מוצרים ארגונומיים יכולים לסייע להקלה על הכאבים

כאבים באמה בחלק של כף היד נפוצים במיוחד אצל אנשים שעוסקים במקצועות כמו עיצוב גרפי, תכנות, כתיבה, עריכה, פרסום ושיווק דיגיטלי, הנהלת חשבונות ועוד מקצועות רבים במאה ה 21 שדורשים ישיבה ממושכת מול מחשב. כיום רוב העולם עבר לעבודה מול מחשב, הרבה מהמקצועות עברו לאונליין. כתוצאה מכך רבים סובלים מכאבים, ובמקרים חמורים אף בדלקות באמות הידיים.

איך ניתן להקל על כאבים באמות הידיים?

עבודה מול מחשב לא חייבת להיות מלווה בכאבים באמות הידיים. שימוש בציוד ארגונומי במהלך יום העבודה יכול לסייע רבות בהקלה על הכאבים באמות הידיים. באתר טופ קומרס תוכלו למצוא מגוון פתרונות ארגונומיים לעבודה מול המחשב כגון: עכברים ארגונומיים, מקלדות ארגונומיות ועמדות עבודה דינמיות המעודדות תנועתיות למניעת כאבים.  

המוצרים הארגונומיים המובאים אליכם באתר הותאמו במיוחד לימי עבודה ארוכים וממושכים הדורשים פעולות חזרתיות מול המחשב.

 

עבודה עם ציוד שאינו ארגונומי ואינו מותאם לעבודה ממושכת עלול לגרום לכאבים מצטברים שבסופו של דבר עלולים לגרום לירידה באנרגיות ובמצב הרוח ועל ידי כך לגרום לפגיעה בתפוקת העבודה.

העכבר הארגונומי באתר הוא עכבר אנכי ליד שמאל או יד ימין ומגיע בצורה חוטית או אלחוטית עוזר לנטרל את גורמי הסיכון הארגונומיים: מנח יד לא תקין, מאמץ מוגבר במהלך העבודה וחזרתיות של פעולות רבות. מאפשר לשנות את זווית מנח היד. העכבר קל ונוח לתפעול. מומלץ למקם את העכבר בסמיכות למקלדת, על מנת שהיד תישאר בזווית ישירה ולא יגרם מאמץ לא בריא ליד, מה שעלול להוביל לדלקות וכאבים בהמשך.

 

בנוסף לעכבר, חשוב להתאים מקלדת ארגונומית בעבודה מול המחשב כדי ליצור סביבת עבודה אידיאלית ופרודוקטיבית. באתר שלנו תוכלו למצוא מקלדות ארגונומיות ששומרות על היד במנח נוח ומאוזן. בעלת כושר תגובתיות מהיר ומקשים נוחים להקלדה. המקלדת מסייעת במניעת גורמי סיכונים ארגונומיים כמו מנח יד לא תקין, מאמץ יתר של אמות הידיים וחזרתיות שמעייפת ושוחקת את המפרקים של אמות הידיים כשעובדים שעות רבות מול המחשב

 

38 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת SeoBizil
מהן הדרכים להגן על הישבן שלך מפני ישיבה ממושכת זוהי דרך משונה להתחיל כתבה. אךֶ זה נכון. הישבן שלך בסכנה. בסכנה להיות מיושב מדי, במושבים שאינם מכבדים אותו. כיום - בעידן של היום, אנחנו חווים המון זמן עבודה בישיבה, ולא מספיק עבודה בתנועה, או לפחות בעמידה. הסיבה שזה משנה היא כי אנחנו מבלים הרבה מזמננו בתהליכי עבודה, במשרדים וכו\' - לכן הדרך בה אנחנו מניחים את הגוף שלנו יכולה להיות משמעותית וחשובה.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 4 חודשים 4 ימים