לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3426 מאמרים 965 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

למה מכירות לא שולטות בעולם של עבודה מהבית?

פורסם בתאריך 13/02/2021      /      נכתב ע"י workfromhome

מכירות הן תחום מאד "ישראלי" שכולם יודעים שישראלים עובדים בו, בישראל ובחו"ל עד אפילו "עגלות" ארה"ב ואוסטרליה, ולכן הגיוני מאד לחשוב שגם במישור של מציאת עבודה מהבית מה שכנראה יהיה התחום הכי נפוץ בישראל יהיה תחום של מכירות. עם זאת, האמת היא שונה מהותית מהסטיגמה ולמעשה התחום של מכירות הוא בכלל לא תחום שמאד מתפתח בישראל וגם לא במדינות אחרות בעולם שבהן נבחן את השוק של תעסוקה מרוחקת דרך המחשב הביתי, ולמה זאת?

הסיבה הראשונה לכך שהתחום של מכירות לא ממש מתפתח מהבית היא הסיבה שהוא לא הכי משתלם, בניגוד למה שקורה בעולם של העבודה הרגילה, דווקא בעולם של תעסוקה מרוחקת יש הרבה יותר רווח ופוטנציאל למי שיודע לקדם אתרי אינטרנט, לכתוב טקסטים, לתרגם או לעשות הרבה דברים אחרים ולאו דווקא למי שמוכן לעבוד בניסיון למכור ללקוחות פוטנציאליים כל מיני סחורות בתצורה הנהוגה בעבודה רגילה.

סיבה נוספת לכך היא שהתחום הזה, וירטואלי או לא, נחשב לתחום קשה מאד שגובה מחיר לא מבוטל מהעובד בכל יום, כאשר יש תחומים הרבה יותר פשוטים שם בחוץ שאפילו לא דורשים ידע או כישורים מיוחדים כדי לעבוד בהם בטווח המיידי מהיום למחר ואפילו בטווח הארוך במטרה לפתח מעין קריירה בתחום מסוים. לעומת מכירות, כל התחומים הללו הרבה יותר קלים ולכן מושכים יותר מחפשי עבודה פוטנציאליים.

בתחום המכירות או אחרת, אם אתם רוצים למצוא לעצמכם דרך לפתוח דלת לעתיד טוב יותר ומלא באפשרויות מקצועיות לקריירה באינטרנט, אתם יכולים להיכנס לאתר הישראלי "עבודה מהבית" ולגלות בו מגוון רחב של מאות הצעות עבודה פוטנציאליות שיציעו לכם את כל מה שאפשר להציע במסגרת עבודה מרוחקת היום בישראל, רק כדי שתוכלו לדעת שאתם לא מפספסים שום הזדמנות שלא הייתם רוצים לפספס -  https://www.avoda-mehabait.co.il/

17 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
עבודה מהבית בפיתוח תוכניות שותפים - איך פועלת מסגרת העבודה? האינטרנט של היום מאפשר ממש לכל אחד מאיתנו למצוא לעצמו עבודה מהבית וגם מי שחושב שאין בידיו את הידע או הכישורים הנדרשים כדי לעשות זאת, הרי שהוא טועה וכנראה לא מבין את הצרכים של שוק התעסוקה המרוחקת שעובדת דרך האינטרנט. במקצוע אחד, שנקרא פיתוח תוכניות שותפים, יש מקום לכולם ועוד קצת, ולכן כל מי שחושב שהתחום הזה יכול להתאים לו, יכול למצוא לעצמו בקלות דרך להשתבץ בתחום הזה כבר מהיום למחר.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 ימים 18 שעות
מענה למיילים זה עבודה? לפחות במסגרת של עבודה מהבית מה שאולי מגדיר יותר מכל את המרדף המודרני אחר עבודה מהבית הוא האפשרויות, שעצם קיומה גורם לרבים לבחור בה, של מציאת עבודה שאינה דורשת שום סוג של ניסיון, ידע מקדים, כישורים מקצועיים או כל דבר אחר שיכול להוות חסם ולגרום מניעה של קבלה לעבודה. בגלל שאפשר למצוא עבודה כזו, הרבה רוצים אותה, ויותר חברות מציעות אותה בתצורות הולכות ומשתנות שרק מעלות את המגוון הקיים מיום ליום. אחד התחומים החדשים הללו שכדאי להכיר, הוא מענה למיילים בחברות גדולות.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 ימים 18 שעות
עבודה מהבית - הרווח היחסי לעומת עבודה במסגרת שלא דרך האינטרנט מי שרוצה להתאים את עצמו ואת לוח הזמנים והאופי של המשרה שלו כדי להתאים ולהיות מסוגל לעבוד במסגרת של עבודה מהבית כנראה החליט לבצע את המעבר הזה בעקבות פיתוי מסוים, כזה או אחר, שנעוץ ביתרונות של מסגרת זו על פני מסגרת של עבודה רגילה במשרד. אם אף פעם לא שמעתם על היתרונות הללו או החלטתם להתעמק בנושא של מציאת משרה בתעסוקה מרוחקת, אולי עכשיו זה הזמן לשמוע על היתרונות שיכולים להיות מנת חלקו של מי שיבחר למצוא משרה כזו בעתיד הקרוב.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 6 ימים
משאירים את החל"ת בעבר - מה צריך כדי להחליף למסגרת של עבודה מהבית? יצא לכם כבר לקבל את דמי החל"ת הראשונים שלכם? בתקווה שלא, אתם בכל זאת כנראה כן יודעים שמדובר בסכום כסף שממש לא מספיק כדי לכסות ולו את הצרכים הבסיסיים ביותר שלכם ושל משק הבית שלכם, ואם אתם נמצאים כרגע או עלולים להימצא בקרוב בו תלויים לחלוטין רק בכסף הזה, כדאי לכם מאד לחשוב על "תוכנית מגירה" שאולי תצטרכו לשלוף בעת צרה. רעיון טוב להתחיל ממנו, בעיקר אם אתם כבר עכשיו נמצאים בחל"ת ואין לכם הרבה מה לעשות, הוא לחפש ולמצוא לעצמכם משרה חדשה במסגרת של עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שבועות 1 ימים
דברים שחייבים לדעת על עבודה מהבית בתחום העיצוב לפני שמתחילים לחפש אם אתם מחפשים עבודה מהבית בתחום של גרפיקה או עיצוב, אתרים או אחרת, הגעתם וודאי עד היום למצב שבו קצת קשה לכם למצוא עבודה כזו ברשת, בעיקר מכיוון שהיא לא ממש קיימת ונגישה לכל מי שרוצה לעסוק בה. אמנם, זה כן אפשרי למצוא עבודה כזו בתחום של עיצוב וגרפיקה, אבל חשוב מאד לדעת איפה לחפש ובעיקר אילו מאפיינים להדגיש בדרך במהלך החיפושים.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שבועות 1 ימים