לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מלון בוטיק

החופשה החלומית בעבורכם

פורסם בתאריך 16/06/2022      /      נכתב ע"י cohenarik18

נראה שכל מלון מהמגוון הלא ענק קורא לעצמו מלון בוטיק. אבל מה בעצם אומר המונח הזה? אם משאירים את ההייפ והבאזז בצד, מה זה בעצם מלון בוטיק? בניגוד למשמעות הפתוחה לפרשנות של מלון יוקרה, ההגדרה של מלון בוטיק די ברורה. הם מלונות קטנים, לרוב עם 10 עד 100 חדרים, שיש להם שירותים ייחודיים או אפשרויות עיצוב ייחודיות.

 

מאפיינים של מלון בוטיק

הנה כמה אלמנטים שבדרך כלל מפרידים בין מלון בוטיק לאפשרויות לינה אחרות.

 

זה מלון קטן

רוב מקצועני האירוח מסכימים שכדי שנכס ייחשב למלון בוטיק, הוא לא צריך להיות גדול בהרבה מ-100 חדרים. (אבל זה לא קטנטן: אם זה מתחת ל-10 חדרים, זה לא מלון בוטיק אלא צימר או פונדק.)

 

למלון אישיות חזקה

גודלו האינטימי של מלון בוטיק מייצר את שירות האירוח של חמישה כוכבים אחד על אחד והאווירה המרהיבה שהם ידועים בה. מלון בוטיק שואף להיות יחיד במינו. בין אם זה בבעלות עצמאית או חבר במותג או איגוד מלונות יוקרה, יש לו גישה עצמאית ועובד קשה כדי  לא  להרגיש כמו מלון תאגידי. אם כי לפעמים מלון בוטיק שייך למותג שנוצר על ידי חברת מלונאות קונבנציונלית יותר, כמו מותג Hyatt's Andaz או Marriott's Edition Hotels.

 

מלון בוטיק עשוי להיות גם מוחבא בתוך מלון גדול יותר. אגף הבוטיק מרגיש נפרד לחלוטין ויש לו דלפק קבלה, לובי ומראה משלו.

 

יש לו אווירה עכשווית ורוח מוזרה ומודרנית

מלונות בתל אביב שהם בוטיק אינם מחניקים. העיצוב שלהם הוא מודרני בדרך כלל ולעתים קרובות חדשני, וכולל פלטות עזות עם כתמי צבע עזים. ריהוט קפדני ונוצץ אינם  סימני  היכר של מלונות בוטיק.

המלון בשבילכם

מלון בוטיק יכול להפתיע ולשמח את האורחים עם נגיעות מנצחות: שטיח דמוי פרווה בצורת נמר לפני האח; פינוק שוקולד בצורת ראשי התיבות הראשון שלך; כרטיסי ברכה ייעודים בשבילך

23 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת cohenarik18
מלונות בוטיק למה מומלץ? משום שהנופשים במציאות העכשווית נוטים להימשך למקומות אירוח מיוחדים, הסצנה של עולם מלונות בוטיק ממשיכה לשגשג
פורסם בקטגוריית בתי מלון, לפני 1 שבועות 2 ימים
יש מלונות שכדאי ממש טובים לנפוש בתל אביב המון בתי מלונות בתל אביב שפע של היתכנויות עבודה, ואף כל מיני הטבות אשר עשויות להפוך את עולם האירוח להיתכנות ממש מושכת בשביל מי שתר אחרי מקום עבודה.
פורסם בקטגוריית בתי מלון, לפני 1 שבועות 2 ימים
המיוחד במלונות בתל אביב כמה בתי מלונות בתל אביב, ולא רק השכר התחרותי, בעיקר בתי מלון בתל אביב יותר גדולים, מתהדרים בכל מיני תכניות של בונוסים, כאשר המטרה שלהם להשלים את השכר השנתי של מנהלי בית המלון בתל אביב, כאשר במרבית מן התרחישים, הבונוס מתבסס על עמידה ביעדי הכנסה שנתיים, או בציונים על שירות לקוחות, בלי כל קשר ליעדים אישיים, כאשר בדרך כלל נצפים שיעורי הבונוסים באופן של בין עשרים וחמישה אחוזים לבין שלושים אחוזים מן השכר השנתי של מנהלי בתי מלון בתל אביב.
פורסם בקטגוריית בתי מלון, לפני 1 שבועות 2 ימים
מלונות בנהריה - כדאי לדעת הלוגיסטיקה של היציאה לחופשה, ברמה הכללית, עשויה להוות מוטיב מרכזי לחוות סטרס לפני החופשה.
פורסם בקטגוריית בתי מלון, לפני 1 שבועות 2 ימים
מה כדאי לדעת על מלונות בטבריה יש המון יתרונות שמתלווים אל מלונות בטבריה, כמו למשל – תכניות נאמנות לבתי מלון בטבריה, תהליך הזמנה ידידותי למשתמש, סוג של מוצר עקבי, בטיחות ואף איכות נתפסת, וכיוצא בזאת.
פורסם בקטגוריית בתי מלון, לפני 1 שבועות 2 ימים