לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4179 מאמרים 1265 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

מה הם היתרונות של השקעה בנדל"ן של ארה"ב?

פורסם בתאריך 04/08/2022      /      נכתב ע"י niritb

השקעות נדל"ן בארה"ב הן כלי להגדלת הון מהירה לא רק עבור אזרחי המדינה, אלא גם עבור זרים. יתרה מכך, על מנת לבצע עסקאות באמריקה, לא רק שאין צורך להיות אזרח או בעל ויזה, גם אם לעולם לא תוכלו להגיע לשם, אתם עדיין יכולים להשקיע בהצלחה בנדל"ן האמריקאי ולקבל הכנסה מרחוק.

מדוע נדל"ן בארה"ב הוא השקעה משתלמת?

היתרונות הבלתי ניתנים להכחשה של השקעות בינלאומיות מציג עובדות שמראות שהאמריקאים עצמם לא תמיד משקיעים קרוב לבית. האינטרנט והחקיקה מאפשרים לבצע עסקאות מבלי להיות נוכחים באופן אישי. בניגוד לאירופה, אזרחים אמריקאים הם ניידים מאוד. בממוצע, הם זזים כל 3-5 שנים. אין לזה שום קשר לאהבה לטיולים או לאורח חיים נוודים. הסיבה פשוטה - כסף. אמריקאים מוצאים עבודה בעיר ועוברים לשם. ברגע שהנהלת החברה מחליטה שלא ניתן לבנות עסק רווחי בעיר הזו, החברה נסגרת מהר מאוד. הוא עשוי להיפתח ביישוב אחר או אפילו במדינה אחרת, או שהוא עלול להיעלם. עובדים עוברים יחד עם עבודות. באירופה, עם המחסור בקרקעות, העברת אזורים וערים שלמים היא בלתי אפשרית. בארצות הברית, הן ערים עמוסות והן נטושות לחלוטין הן נפוצות למדי. הרבה יותר קל לבנות שטחים חדשים של בתים פרטיים מאשר לשמור על ישנים שאף אחד לא צריך במצב שמיש. עלות הבנייה בארה"ב לא גבוהה. מבני אבן, בטון ולבנים נדירים למדי. לרוב מדובר בבתי מסגרת העשויים מעץ ומקיר גבס. מכאן הכדאיות של קניה, השקעה ותחזוקה של נדל"ן בארה"ב.

אילו סיכונים מתעוררים בעת השקעה בנדל"ן בארה"ב?

נתחיל בזה שהם בהחלט קיימים. אלו הם, קודם כל, הסיכונים שהעיר בה רכשתם נדל"ן משתלם תתרוקן. אם יסגרו בו הרבה חברות, אז לא תהיה עבודה. התושבים יעברו במהירות לערים ומדינות מתפתחות. ניתן לראות תמונה של התפתחות מהירה או שממה הן בערים שלמות והן במחוזות בודדים. מעבר לכביש יכולים להיות אזורי יוקרה וכאלה שמפחיד ללכת אליהם גם במהלך היום. כאן אתם צריכים להיות זהירים מאוד בבחירת הנכס לפני הקנייה, ולוודא שהשטח לא "יתקלקל" עוד 2-3 שנים. למשל אם תחפשו בתים למכירה באטלנטה אתם בקלות תוכלו לרכוש נכס מניב וגם לא תצטרכו לדאוג שהאזור יאבד מהאטרקטיביות שלו.

 

89 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת niritb
איך מיישרים שיניים בצורה יעילה? מאז שאתם זוכרים את עצמכם לא ממש אהבתם להביט במראה ולראות את השיניים שלכם? הן לא באמת ישרות ותמיד הייתם מוטרדים מהעניין הזה?
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 חודשים 3 ימים
מה הם השלבים המתרחשים במהלך אופטימיזציית שרשרת האספקה אופטימיזציה של שרשרת האספקה ​​עושה את השימוש הטוב ביותר בטכנולוגיה ובמשאבים כדי לשפר את היעילות והביצועים ברשת אספקה
פורסם בקטגוריית לוגיסטיקה, לפני 6 חודשים 3 ימים
שירותי הנהלת חשבונות וניהול כספים מקצועי כל עסק, אם הוא רוצה להצליח ולהמשיך ולפעול לאורך זמן, חייב למצוא את הדרך לנהל את המשאבים שלו בצורה נכונה.
פורסם בקטגוריית כלכלה, לפני 6 חודשים 2 שבועות
מידע על מערכת ERP העבודה שנעשית באמצעות מערכות תוכנה בעסקים וארגונים, מתבצעת במקרים רבים על ידי אוסף של תוכנות ומערכות אשר כל אחת מהם אחראית לחלק נפרד בפעילותו של העסק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 7 חודשים 2 שבועות
מה המשכורת של הנדסאי תוכנה? כולם רוצים להגיע להייטק אבל יודעים מצוין שללא לימודים בבית ספר מוכר ובעל מוניטין טובים כמו בית הספר להנדסאים, קשה מאוד להגיע לזה באמצע החיים ורק בזכות קורסים קצרים ולא מעמיקים.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 7 חודשים 2 שבועות