לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3469 מאמרים 986 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טרקטורונים חשמליים לילדים : צעצועים שילדים אוהבים

פורסם בתאריך 21/02/2017      /      נכתב ע"י רפי רזניק

טרקטורונים חשמליים לילדים הם טרקטורונים שהותאמו ליכולות ולצרכים של ילדים. קיימים 2 סוגים של טרקטורונים חשמליים לילדים :

טרקטורונים חשמליים לילדים שיוצרו מפלסטיק.
טרקטורונים שהותאמו ליכולות ולצרכים של ילדים ושעברו הסבה ממנוע בנזין של טרקטורון רגיל למנוע חשמלי שמופעל ע"י סוללות שונות (ג'ל או ליתיום).

טרקטורונים חשמליים לילדים פועלים בהתאם לגודל המנוע שלהם וגודל זה משפיע גם על מרחק הנסיעה. (למשל : טרקטורון חשמלי עם מנוע קטן יספק נסיעה של 45 דקות נסיעה, ואילו טרקטורון חשמלי עם מנוע גדול יספק נסיעה של שעה וחצי) כמו כן, גודל המנוע משפיע על צריכת החשמל ומנוע גדול יותר חשוף פחות לתקלות של חימום/מאמץ יתר. עם זאת, המנועים של טרקטורונים חשמליים חייבים לצרוך את אותו מתח חשמלי כמו המטענים והסוללות שלהם. לכן מומלץ לקנות טרקטורונים חשמליים לילדים רק בחנויות מורשות ואיכותיות כי לאחר הקנייה אין אפשרות לשדרג את המנוע, את הסוללה או את המטען של הטרקטורון.

הסוללות של הטרקטורונים החשמליים ניתנות לבחירת הלקוח כך שהוא בוחר בין האפשרות הטובה עבורו : סוללה על בסיס ג'ל או סוללה על בסיס ליתיום. הסוללה האחרונה קיבלה תו תקן ישראלי, אירופאי ואמריקאי וניתן לנסוע איתה באופן רצוף כ-50 ק"מ.

הטרקטורונים החשמליים לילדים שמוצעים לרכישה בישראל כוללים תו תקן לטרקטורון עצמו וכן לחלקיו השונים כולל חלקי חילוף, תוספות, סוללות, מטענים ושדרוגים. תו תקן זה התקבל רק לאחר שהטרקטורונים החשמליים הוכיחו עמידות במבחני ריסוק ובמבחני עומסים וחשוב לבקש הוכחה לתו תקן זה בעת רכישת הטרקטורון.

טרקטורונים חשמליים לילדים מאפשרים זמן איכות משפחתי בפעילות חוץ ביתית שהיא ספורטיבית, גופנית ומהנה. טרקטורונים חשמליים מקנים לילדים שנוהגים בהם מיומנויות שחשובות להמשך חייהם כמו בטחון עצמי, נהיגה בטוחה בתנאי שטח, אחריות אישית, מוטוריקה גסה, קואורדינציה, ריכוז ועוד. 

1057 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת רפי רזניק
טיולי ג'יפים למרוקו טיולי ג'יפים למרוקו הם ההזדמנות שלכם להרוויח פעמיים: פעם אחת מהיכרות לעומק עם מדינה מיוחדת במינה ופעם שניה מחוויה של פעם בחיים.
פורסם בקטגוריית טיול משפחתי, לפני 1 שנים 7 חודשים
מוניות ספיישל לנתב"ג המושג מוניות ספיישל, נוצר אי שם במהלך המאה הקודמת. הכוונה של המושג הזה היא למונית מיוחדת, שהמזמין איננו משת, אותה עם אדם אחר, ואיננו תלוי באחרים הן בקביעת התזמון של הנסיעה, והן בכיוון שלה.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 שנים 7 חודשים
בניית בריכות : בריכות שחייה פרטיות וציבוריות כמעט בכל יישוב בישראל ניתן למצוא בריכת שחייה ציבורית אחת לפחות. למעשה, ביישובים רבים ניתן למצוא כמה וכמה בריכות שחייה ציבוריות, מהן כאלה שמיועדות לפעילויות פנאי ונופש ומהן כאלה שמיועדות למטרות אחרות כגון למשל שחייה הישגית וספורטיבית, פעילות טיפולית, שחיית תינוקות ועוד.
פורסם בקטגוריית שחייה, לפני 4 שנים 1 חודשים
קולינריה במיטבה : מסעדת שף בצפון מסעדת שף בצפון יכולה לעיתים להיראות כמו מקום כפרי שעשה את דרכו אלינו מהריוויירה הצרפתית. אך לא רק מראה העיניים עשוי לשקף ארצות רחוקות ויפות.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 4 שנים 1 חודשים